СБУ затримала одного з лідерів “євразійської молоді”, який готував штурм держбудівель у Києві

31 Березня 2014, 16:48

"Працівники СБУ припинили незаконні дії О.Бахтіярова, який готував групу осіб під виглядом громадських активістів для злочинного захоплення Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Правопорушник залучив до свого злочинного наміру до 200 осіб, виділив грошову винагороду, організував придбання «коктейлів Молотова», бит, розсувних драбин та іншого знаряддя для штурму урядових приміщень. О.Бахтіяров пообіцяв учасникам штурму грошову винагороду до 500 доларів США кожному", – йдеться у повідомленні.

За задумом Бахтіярова штурм мав дестабілізувати ситуацію в Україні і зірвати президентську виборчу кампанію.

Крім того, для висвітлення штурму парламенту та Кабміну Бахтіяров домовився з окремими російськими телеканалами про відеозйомку провокації.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів співробітники СБУ вилучили у зловмисників «коктейлі Молотова», готівку та знаряддя для провокацій.

Наразі відбуваються допити, документування та слідство у справі.

Як повідомлялось, раніше у результаті проведення спецоперації контррозвідка СБ України затримала «на гарячому» капітана КДБ самопроголошеної ПМР С. Кузьмука під час його зустрічі з агентом – громадянином України. Встановлено, що шпигун намагався налагодити канал незаконного постачання зброї та боєприпасів з території Придністров’я в Україну для дестабілізації суспільно-політичної ситуації та зриву виборів президента України.

Нагадаємо, 11 березня голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що СБУ має докази причетності російської розвідки до організації провокацій в Україні.

98