СБУ затримала на хабарі очільника податкової інспекції Тернополя і його сина

25 Вересня 2020, 12:29

Служба безпеки України затримала у Тернополі голову міської податкової інспекції за вимагання хабара у розмірі 40 тисяч доларів. Також був затриманий і його син. Про це у п'ятницю, 25 вересня, повідомляє пресслужба СБУ.

 

 

Було встановлено, що голова податкової інспекції разом з сином, який працює директором підприємства харчової промисловості, вимагали у колишнього співробітника комбінату неіснуючий борг у 40 тисяч доларів за розтрату майна і продукції. У випадку невиплати грошей вони погрожували колишньому працівнику фізичної розправою за допомогою двох представників криміналітету.

 

Директор підприємства був затриманий після отримання ним другої частини хабара у розмірі 10 тисяч доларів. На місці роботи був затриманий глава податкової інспекції, а представники криміналітету – за місцем проживання.

 

Наразі вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри за статтею 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

 

Як повідомлялося, Служба безпеки України затримала власного співробітника головного управління у Донецькій і Луганській областях за вимагання хабара.