СБУ затримала колишню депутатку-комуністку, яка розклеювала агітки за «ХНР» і «Новоросію»

3 Лютого 2016, 09:15

Служба безпеки України затримала на Харківщині жінку, яка розклеювала у громадських місцях листівки з пропагандою приєднання частини території України до "ДНР / ЛНР". Про це повідомив начальник прес-центру УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

«Матеріали пропагували створення т.зв." Харківської народної республіки "і її об'єднання разом з «ДНР» та «ЛНР» в фейкову «Новоросію». Листівки були виготовлені від імені неіснуючої структури «Ополчення Харківщини», – заявив він.

За даними спецслужби, ці листівки жінка робила самостійно. Її затримали в Барвінковому під час поширення зазначених агітматеріалів.

Слідчі Управління Служби безпеки України в Харківській області відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Як повідомило інформоване джерело, затримана була депутатом Барвінківської міськради попереднього скликання від Компартії України.

Нагадаємо, раніше СБУ впіймала агітатора, який працював на ФСБ і виступав за створення "Запорізької народної республіки".