СБУ затримала бойовика “Ромео” та його інформаторку, які планували теракти в Краматорську

13 Жовтня 2015, 14:04

СБУ затримала бойовика та інформаторку диверсійної групи т.зв. "ЛНР",  яка планувала теракти у Краматорську. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Зазначається, що бойовика на прізвисько "Ромео" правоохоронці знешкодили ще на початку вересня. У складі незаконних збройних формувань "ЛНР" він брав участь у бойових діях, після чого був переправлений на територію підконтрольну українській владі для підготовки терактів. 

У нього вилучили флеш-носій супутникових карт з позначенням дислокації підрозділів СБУ і МВС у Краматорську, військових частин та об'єктів інфраструктури з детальною інформацією про рух транспорту і чергування особового складу.

Під час другого етапу операції в середині жовтня спецслужба спільно з військовою прокуратурою сил АТО затримала інформаторку, яка збирала дані для "Ромео". У неї виявили додаткову інформацію стосовно об’єктів транспортної інфраструктури Краматорська, життєзабезпечення міста, волонтерських пунктів тощо.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 263, ч. 2, ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

За рішенням суду бойовик та його інформаторка утримуються під вартою.

Нагадаємо, напередодні СБУ затримала на Донеччині інформаторку "МГБ ДНР".

Раніше спецслужба схопила двох агентів «ДНР», які вербували людей для фізичного знищення правоохоронців.