СБУ заборонила в’їзд 23 росіянам, яких видворила Британія

27 Березня 2018, 21:00

Служба безпеки України заборонила в’їзд 23 росіянам, яких видворила Велика Британія через отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки у Солсбері. Про це в вівторок, 27 березня, повідомляє прес-служба СБУ.

 

"Служба безпеки України закрила в’їзд 23 громадянам Росії, причетним до розвідувальних служб РФ, яких видворено з Великобританії у зв'язку з отруєнням Сергія Скрипаля та його доньки", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас голова СБУ Василь Грицак заявив, що діяльність зазначених осіб є "зухвалим знущанням над однією з ключових функцій дипломатичного представництва", визначених Віденською конвенцією про дипломатичні зносини 1961 року – заохочення дружніх взаємостосунків між державами.  

 

"Акцентуючи увагу на досвіді України у протидії гібридній агресії РФ, Василь Грицак підкреслив, що російські розвідники під прикриттям дипломатів все частіше вдаються до цинічних провокацій, спрямованих на підрив основ міжнародної стабільності та безпеки", – додали в спецслужбі.

 

Нагадаємо, 27 березня президенти США Дональд Трамп провів телефонну розмову зі своїм французьким колегою Еммануелем Макроном, у ході якої сторони обговорили рішучу відповідь на застосування Росією отруйної речовини для отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки на території Великої Британії.