СБУ викрила спробу окупантів завербувати українця для підривної діяльності

22 Квітня 2019, 11:30

Військова контррозвідка Служби безпеки України у складі Об'єднаних сил викрила та припинила спробу органів безпеки окупаційної адміністрації Луганщини завербувати одного з мешканців Станично-Луганського району з метою його залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України. Про це у понеділок, 22 квітня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, контррозвідники встановили, що в лютому 2019 року під час однієї з поїздок у приватних справах на тимчасово окуповану територію Луганської області цього громадянина затримали представники окупаційної адміністрації та відправили "на бесіду" до так званого "Міністерства державної безпеки ЛНР".

 

 

 

"З використанням елементів психологічного тиску та погроз фізичної розправи, співробітники "МДБ ЛНР" намагались отримати від нього згоду на конфіденційне співробітництво. Чоловік повинен був здійснювати збір інформації про місця дислокації, чисельність, шляхи та маршрути переміщення українських військових підрозділів, які виконують бойові завдання в Станично-Луганському районі Луганської області. Отриману та здобуту інформацію він повинен був передавати в інтересах окупаційної адміністрації РФ", – йдеться у повідомленні.

 

У штабі наголосили, що, усвідомлюючи можливі негативні наслідки своїх дій на шкоду Батьківщини, громадянин добровільно повернувся на підконтрольну територію України, на неодноразові спроби "МДБ ЛНР" відновити з ним зв'язок не реагував.

 

Як повідомлялося, співробітники Служби безпеки України викрили механізм легалізації бойовиків терористичних організацій «ЛДНР» на мирній території України. 

106