СБУ викрила схему фінансування терористів “ЛНР” на Луганщині

30 Липня 2019, 09:32

Співробітники Служби безпеки України викрили механізм фінансування бойовиків терористичної організації “ЛНР”. Про це у понеділок, 29 липня, повідомила прес-служба СБУ.

 

"Представники української спецслужби встановили, що на тимчасово окупованій території Луганської області учасники незаконних збройних формувань зареєстрували “підприємство-двійник” на базі цілісного майнового комплексу заводу залізничного машинобудування. Виготовлену промислову продукцію зловмисники незаконно вивозили до РФ через тимчасово неконтрольовану ділянку державного кордону", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з отриманих прибутків представники фірми-двійника сплачували податки до бюджету так званої “ЛНР”.

 

У рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження керівникам підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України.

“Також за матеріалами СБУ стосовно російських контрагентів захопленого терористами машинобудівного підприємства рішенням Ради національної безпеки і оборони застосовано спеціальні санкції та обмежувальні заходи. Тривають слідчі дії”, – додали у прес-службі.

 

Як повідомлялося, співробітники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність групи компаній "Мотор Січ", яка протягом двох років фінансувала діяльність терористичної організації "ДНР".