СБУ викрила схему фінансування терористів “ДНР” через мережу автозаправок

5 Липня 2019, 13:59

Співробітники Служби безпеки України викрили організоване угруповання, яке займалося фінансуванням терористичної організації "ДНР". Про це у п'ятницю, 5 липня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Як зазначається, члени угрупування здійснили подвійну реєстрацію підконтрольних підприємств – у державних органах України і на тимчасово окупованій території. Вони регулярно сплачували податки до так званих фіскальних органів "ДНР", відкривши для цього рахунки у фейковому "Центральному Республіканському банку ДНР".

 

"Оперативники спецслужби задокументували, що група осіб, які перебувають з обох боків лінії розмежування, через підконтрольну мережу заправних станцій на тимчасово окупованій території надавали фінансову та матеріально-технічну "підтримку" діяльності незаконних збройних формувань так званої "ДНР", – йдеться в повідомленні.

 

У СБУ підкреслюють, що учасники угруповання також сприяли діяльності так званих "МВД", "прокуратури" та окупаційних адміністрацій, здійснюючи безперебійне постачання бензину та дизельного пального. Крім того, на безоплатній основі зберігали пально-мастильні матеріали як "мобілізаційний резерв" так званого 1 армійського корпусу ("ДНР").

 

"Слідчі СБУ повідомили організатору протиправної схеми про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 Кримінального кодексу України (Створення терористичної групи чи терористичної організації)", – йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, співробітники Служби безпеки України заблокували канал фінансування незаконних збройних формувань так званої "ДНР" у Києві.