СБУ викрила посадовців ДМС на легалізації бойовиків «ДНР»

10 Вересня 2020, 13:00

Служба безпеки викрила посадовців Державної міграційної служби у Донецькій області на легалізації бойовиків терористичної організації «ДНР». Про це повідомляється на сайті СБУ у четвер, 10 вересня.

 

Мова йде про співробітників трьох територіальних сервісних центрів та одного з райвідділів Головного управління ДМС України. Посадовці оформлювали документи українського зразка, зокрема закордонні паспорти, мешканцям тимчасово окупованих територій Донбасу з порушенням процедури та без особистої присутності громадянина. Задокументовано, що серед «клієнтів» були чиновники окупаційної адміністрації та бойовики терористичної «ДНР», які ніколи не перетинали лінію розмежування.

 

Розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 ККУ.

 

«Правоохоронці вилучили форми, які були заповнені на учасників НЗФ і зберігаються в архівах та електронних реєстрах. За рішенням суду, бланки паспортів для виїзду за кордон будуть визнані недійсними. Під час слідчих дій також виявлено копії водійських посвідчень, екзаменаційних карток, медичних довідок на ім’я осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні злочинів», – йдеться в тексті.

Позначки: