СБУ викрила операцію спецслужб РФ щодо дискредитації українських ЗМІ

18 Серпня 2017, 13:46

Служба безпеки України викрила спецоперацію російських спецслужб, спрямовану на дискредитацію української журналістики та силових структур. Про це 18 серпня повідомила прес-служба СБУ.

"Служба безпеки України викрила чергову спеціальну інформаційну операцію російських спецслужб, що спрямована на дискредитацію української журналістики і силових структур (зокрема СБУ), а також політики керівництва держави у питанні забезпечення свободи слова", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, російські спецслужби цілеспрямовано публікують статті вигаданих авторів з фейковою інформацією начебто з іноземного джерела, які потім поширюються на проросійських інформаційних ресурсах.

"У поле зору оперативників спецслужби потрапив такий собі "журналіст" Юрій Абрамович, який постійно публікується на проросійському інформаційному ресурсі "Антифашист", та його останній "шедевр" "Немецкое ТВ: Принадлежащие олигархам украинские СМИ промывают мозги людей патриотической пропагандой". У статті йдеться про нібито репортаж (насправді відсутній) німецької громадської телерадіокомпанії ARD про методи роботи українських журналістів", – розповіла прес-служба СБУ.

У своїх матеріалах "журналіст" висвітлює "німецьке бачення" ситуації в Україні та світі. Разом з тим, у німецькомовних виданнях його матеріали відсутні,  ау відкритих джерелах інформацію про особу Юрія Абрамовича не ідентифіковано. 

Нагадаємо, що 3 серпня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов продемонстрував методику придушення телевізійного мовлення з окупованих територій Донбасу. Установка забезпечує безперешкодну роботу українських каналів, які працюють на частотах, що блокуються