СБУ викрила на корупції заступника начальника відділу НАБУ

15 Серпня 2016, 12:49

Працівники Служби безпеки України викрили на корупції заступницю начальника одного з відділів Національного антикорупційного бюро, яка незаконно заробляла гроші в іншій організації – підробляла "тренером" на заходах одного з Європейських фондів. Про це повідомила прес-служба СБУ.

"Правоохоронці встановили, що колишня росіянка отримала українське громадянство у 2002 році, а у 2013-2014 роках працювала в посольстві України в Москві на відповідальних посадах. Під час роботи в НАБУ чиновниця, отримуючи заробітну плату майже в 40 тис. грн та маючи доступ до конфіденційної інформації, тричі підробляла "тренером" на заходах одного з Європейських фондів. Таким чином посадовець порушила вимоги ст. 25 Закону України "Про запобігання корупції" та ч. 2 ст. 13 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", – йдеться в повідомленні. 

Працівники СБ України, за погодженням з Генеральною прокуратурою України, склали щодо заступниці начальника відділу протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 1724 (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідний протокол скерований для розгляду до Солом’янського районного суду Києва.

Як повідомлялося, 12 серпня у Києві між працівниками НАБУ і Генпрокуратури стався конфлікт.