СБУ викрила махінації керівника одного зі столичних банків на 70 млн грн

11 Серпня 2015, 10:32

Служба безпеки України спільно з міліцією викрили у фінансові махінації в одному з столичних банків і завершили документування злочинної м. Києві та Київській  області діяльності колишнього керівника цієї фіну станови.

Як повідомили в СБУ, правоохоронці встановили, що протягом кількох місяців ділок, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснював махінації з цінними паперами банку, чим завдав йому збитків на суму понад 70 млн грн.

«Так, на період введеної Національним банком України в цій фінансовій установі тимчасової адміністрації зловмисник продав облігації внутрішньодержавної позики, які належали банку, за вартістю, заниженою у декілька десятків разів», – ідеться в повідомленні.

На сьогодні досудовим слідством зібрано достатню доказову базу, необхідну для притягнення службовця до кримінальної відповідальності. Зважаючи на те, що зловмисник переховується від органів досудового розслідування, йому заочно пред’явлене повідомлення про вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України та оголошено у загальнодержавний розшук.

Як повідомлялося, у липні СБУ викрила в Києві мережу «тіньових» обмінників з мільйонним обігом.

 

Позначки: