СБУ викрила групу рекетирів, яка співпрацювала з російськими кримінальними “авторитетами”

24 Листопада 2017, 15:25

Працівники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях затримала злочинне угрупування рекетирів, які "вибивали" кошти з підприємців.

Зазначається, що зловмисники, які були з кримінального середовища Дніпра та Донецька, отримували щомісячну "данину" за рахунок залякувань побиття, катування й погрозами розправи над родиною бізнесменів.

"Погрожуючи фізичною розправою, бандити вимагали від донецького бізнесмена щомісяця сплачувати вісімсот тисяч гривень за неперешкоджання підприємницькій діяльності в агропромисловій сфері", – повідомила прес-служба СБУ.

У свою чергу, так званий "компромат" бандитське формування брало від конкурентів бізнесменів.

За даними спецслужб, рекетири діяли за вказівками кримінального "авторитета", що координується з російськими "ворами в законі".

Наголошується, що оперативники затримали п’ятеро зловмисників в одному з ресторанів міста Дніпра під час отримання чотирьохсот тисяч гривень.

У службі зауважили, що бандитам повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 189 ККУ (Вимагання, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, або таке, що завдало майнової шкоди у великих розмірах).

Нагадаємо, 24 листопада працівники Служби безпеки України викрили відомого виробника одягу на фінансуванні терористичної організації "ЛНР", який виготовляв свою продукцію на тимчасово непідконтрольній українською владою території Луганської області і платив терористам «податки».