СБУ викрила агітатора на дискредитації виборчого процесу за завданням спецслужб РФ

16 Квітня 2019, 16:20

Співробітники Служби безпеки України, залучені до операції Об’єднаних сил, викрили мешканку Маріуполя, яка у заборонених соціальних мережах закликала до змін державного кордону України та популяризувала терористичні організації "Л/ДНР". Про це у вівторок, 16 квітня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Крім того, напередодні виборів президента України зловмисниця у різних групах соцмереж розповсюдила понад дванадцять тисяч повідомлень із закликами до зміни державного конституційного ладу та втручання у виборчий процес.

 

Як зазначається, діяльність пропагандистки координували куратори з тимчасово непідконтрольної території України. Певну частину матеріалів для розповсюдження в Інтернет-мережі агітатор отримувала від представників так званого «міністерства інформації ДНР».

 

Під час санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ виявили за місцем проживання зловмисниці комп’ютерну техніку та мобільні пристрої з матеріалами, що підтверджують протиправну діяльність.

 

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України фігуранту справи повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправних дій.

 

Нагадаємо, контррозвідники Служби безпеки України затримали харківського поліцейського, який шпигував на користь Росії.