СБУ видворила з України російського найманця, який хотів приєднатися до терористів

6 Серпня 2016, 16:49

Громадянина Російської Федерації, який приїхав в Україну для вступу до незаконних збройних формувань, Служба безпеки України спільно з прикордонниками в затримала міжнародному пункті пропуску «Танюшівка» в районі проведення АТО. Про це інформує прес-центр СБУ.

«Уродженець міста Балаково Саратовської області на початку липня ц.р. вже відвідував Луганськ через закритий пункт пропуску «Ізварине» (підконтрольний терористам). У місті він прийшов до пункту вербування бойовиків, де йому запропонували 15 тисяч рублів за «службу в бронетанкових військах». Найманець погодився і навіть почав проходити медогляд, але згодом відмовився від контракту, пояснивши це поганими умовами «праці» та ворожим ставленням місцевого населення.  Росіянин повернувся до РФ, звідки автобусом «Вороніж – Артемівськ» вирішив через Україну потрапити до терористів «ДНР» та знову запропонувати послуги найманця», – йдеться у повідомленні.   

Зазначається, що співробітники СБУ видворили іноземця з території України із забороною повторного в’їзду. 

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України затримали у Луганській та Донецькій областях двох бойовиків, один з яких виявився іноземним найманцем.