СБУ встановила рівні терористичної загрози для регіонів України

12 Серпня 2016, 07:26

Служба безпеки України встановила рівні терористичних загроз в регіонах країни. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Рішення було прийняте «у зв'язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та в районі проведення антитерористичної операції, у відповідності з вимогами пункту 8 постанови Кабінету міністрів України від 18.02.2016 № 92», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, був встановлений наступний рівень терористичних загроз:

"ЧЕРВОНИЙ" – Донецька та Луганська області, АР Крим;

"ЖОВТИЙ" – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області;

"СИНІЙ" – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ;

"СІРИЙ" – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

Як повідомляли у ДПСУ, за останні дні кількість російських військовослужбовців на адміністративному кордоні між Херсонською областю та тимчасово окупованим Кримом збільшилася, РФ проводить ротацію підрозділів. 

Нагадаємо, раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований української розвідкою. У ФСБ стверджують, що затримали громадян як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Панов Євген Олександрович, 1977 року народження.

У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією. У той самий час у Міноборони України зазначили, що подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострова.