СБУ відкрила провадження за фактом пожежі на сміттєзвалищі під Львовом

3 Червня 2016, 22:17

Слідчий відділ управління Служби безпеки України відкрив кримінальне провадження за фактом пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова. Про це повідомили в прес-службі управління СБУ в області.

Як зазначено в повідомленні, провадження відкрито за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість) КК України.

За даними прес-служби, в рамках розслідування спецслужби вивчають інформацію про можливі причини пожежі, яка міститься в заяві громадянина, що звернувся в СБУ.

Відомство перевіряє серед інших причин можливу службову недбалість, допущену посадовими особами, відповідальними за проведення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, а також контролю за діяльністю суб'єктів підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами.

Раніше повідомлялося, що сільська рада Великих Грибовичів на позачерговій сесії ухвалила рішення про повне закриття сміттєзвалища.

Тим часом, мер Львова Андрій Садовий заявив, що Грибовицьке сміттєзвалище підпалили, а подальший обвал сміття стався унаслідок гасіння пожежі.

Пожежа на території сміттєзвалища в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівщини сталася 29 травня. Під час ліквідації трьох працівників Держслужби України з надзвичайних ситуацій, а також еколога привалило сміттям. Тіла трьох рятувальників знайшли 31 травня, а пошуки еколога 1 червня були припинені через загрозу нового зсуву. Зранку 2 червня пошуки зниклого на сміттєзвалищі комунальника були відновлені.