СБУ відкрила провадження проти посадовців, причетних до будівництва “Охматдиту”

31 Січня 2017, 12:46

Працівники Служби безпеки України відкрили кримінальне провадження проти посадовців, які причетні до нецільового використання коштів, виділених на будівництво дитячої лікарні "Охматдит", повідомляє прес-служба СБУ у вівторок, 31 січня. 

"Наразі вирішується питання щодо притягнення винних держслужбовців, керівників підрядних організацій та інших причетних осіб до відповідальності", – йдеться у заяві прес-служби.

Нагадаємо, з державного бюджету на 2015 рік виділили 500 млн грн на добудову лікарні "Охматдит". У липні 2016 року працівники СБУ викрили розкрадання чиновниками та підприємцями більш як дев’яти мільйонів гривень на київській дитячій лікарні "Охматдит".

28 липня 2016 року Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід двом фігурантам справи про розкрадання коштів, виділених на будівництво дитячої лікарні "Охматдит".

27 січня 2017 року Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що за пропозицією ГПУ суд зняв арешт із 60 млн грн, виділенях для будівництва лікарні. Гроші передали Міністерству охорони здоровя.