СБУ відкрила провадження проти Кадирова за погрози українським депутатам

6 Грудня 2014, 13:38

СБУ відкрила провадження за фактом погроз на адресу народних депутатів України від голови Чеченської республіки Рамзана Кадирова. Про це повідомив речник Служби безпеки Маркіян Лубківський на сторінці у мережі Facebook.

"Повідомляю вам про те, що Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом терористичних погроз на адресу народних депутатів України від громадянина Російської Федерації Рамзана Кадирова, а також посилила заходи безпеки щодо членів українського парламенту щодо яких прозвучали погрози", – заявив Лубківський.

Лубківський додав, що терористичні погрози є злочином міжнародного характеру та зіткнуться з рішучою відсічу СБУ.

"Погрози викрадення і вбивств є риторикою міжнародних терористів і мають одержати також належну оцінку міжнародного співтовариства", – зацитував Лубківський слова голови СБУ Валентина Наливайченка.

Нагадаємо, раніше СКРФ порушив справу проти українських депутатів Юрія Берези, Андрія Левуса та Ігоря Мосійчука за "заклики до тероризму", а Кадиров пригрозив "доставити їх до Чечні".

Нагадаємо,  в центрі столиці Чеченської республіки Грозному 4 грудня сталися бої між силовиками і озброєними людьми, які називають себе муджахідами Імарата Кавказ.