СБУ відкрила провадження через публікацію списку 47 потенційних жертв терористів

6 Червня 2018, 09:25

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо розголошення прізвищ зі списку 47 журналістів, активістів та культурних діячів, які могли стати жертвами терористів. Про це повідомили у прес-службі СБУ у вівторок, 5 червня. 

 

"Правоохоронці встановили, що на сторінці одного з інтернет-видань розміщено публікацію з переліком осіб, дані про яких є у матеріалах раніше відкритого кримінального провадження. У публікації зазначені прізвища громадян України та іноземних держав, яких планувалось фізично знищити в результаті терористичних актів на території нашої країни", – йдеться у повідомленні. 

 

При цьому зазначається, що відповідні дані та дозвіл будь-кому, у тому числі інтернет-ресурсу, на розголошення зазначених відомостей органом досудового розслідування та процесуальним керівником не надавалися. 

 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 387 Кримінального кодексу України. Зараз тривають слідчі дії.

 

Нагадаємо, раніше у Генпрокуратурі повідомляли, що завдяки спецоперації з "вбивством" журналіста Бабченка слідство дізналося про 47 потенційних жертв терористів та отримало додаткову інформацію про замовника. Переважно, це відомі українські та екс- російські журналісти. 

 

31 травня  Бориса Герамана, підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка, взяли під арешт на 60 діб без права на заставу