СБУ відхрещується від зйомки палати Тимошенко

15 Грудня 2011, 20:24

«СБУ категорично заперечує інформацію, що співробітники спецслужби могли проводити таку зйомку. Це чергова фантазія пана Власенка», – заявила Остапенко.

«Це технічно неможливо, оскільки слідчі СБУ відвідують СІЗО тільки під час проведення слідчих дій, і жодного разу відеозйомка не проводилася», – зазначила вона.

Остапенко нагадала, що СІЗО є «режимним об'єктом, і кожен випадок винесення на його територію засобів відео- та аудіофіксації та комунікації реєструється документально і узгоджується з керівництвом СІЗО».

«Це легко перевірити», – підкреслила вона.

Разом з тим, Остапенко зазначила, що якщо у Власенко є якісь докази про те, що зйомка проводилася співробітником СБУ, то нехай він їх надасть спецслужбі.

«Тоді ми проведемо службову перевірку», – додала керівник прес-центру.

Як відомо, напередодні на сайті Державна пенітенціарна служба розмістила фотографії із зображенням приміщень медичної частини Київського СІЗО, зокрема палати, в якій утримується екс-прем'єр Юлія Тимошенко. Пізніше в інтернеті з'явилося і відео з палати.

Власенко заявив, що будь-які зйомки в камері СІЗО без дозволу засудженої є незаконними, і відповідні служби повинні за це відповідати.

«Я б хотів сказати, що різниця між людьми і тваринами проходить по лінії моралі. Я впевнений в тому, що ім'я тварини в погонах, полковника СБУ, який порушував закон, буде оголошено всьому українському народу, тому що таких тварин країна повинна знати», – сказав він.

При цьому захисник зазначив, що на відео дійсно присутня Тимошенко, а також, що в даній зйомці, за його словами, є елементи монтажу.

А сьогодні Державна пенітенціарна служба розмістила фото камери, в якій Тимошенко утримувалась до переведення в медичну частину.

читати ще

показати ще
97