СБУ розпочала розслідування трансляції онлайн-ЗМІ військового парада у Донецьку

29 Травня 2018, 15:41

Служба безпеки почала досудове розслідування трансляції сайтом korrespondent.net військового параду 9 травня у тимчасово окупованому Донецьку. Про це повідомила голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар у Facebook у вівторок, 29 травня. 

 

"СБУ таки буде розслідувати трансляцію параду з окупованого Донецька під назвою "Парад Перемоги 2018 у ДНР". Важливий прецедент", – написала вона. 

 

До публікації нардеп додала відповідь СБУ на її запит.

 

 

"Службою безпеки України у межах чинного законодавства уважно розглянуто Ваше депутатське звернення щодо трансляції на Інтернет-ресурсі "korrespondent.net" відео "Парад Победі 2018 в ДНР".За результатами розгляду та проведеної перевірки, на підставі зібраних матеріалів Головним слідчим управлінням Служби безпеки України 24.05.2018 розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №22018000000000166 за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 ст.436-1 Кримінального кодексу України", – йдеться в документі. 

 

Нагадаємо, 25 травня працівники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим і Нацполіцією блокували незаконний продаж авіаквитків на рейси з території РФ до тимчасово анексованого Криму. Низка комерційних структур у Києві та Одесі нелегально продавали авіаквитки з російських міст до аеропорту «Сімферополь» та у зворотному напрямку. Продаж здійснювався на рейси авіакомпаній РФ, зокрема внесених до санкційного списку РНБО України.