СБУ розпочала процедуру заочного засудження ватажка “ЛНР” Плотницького

13 Березня 2016, 15:15

Служба безпеки України розпочала процедуру заочного засудження голови так званої "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького. Про це заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"Служба безпеки розпочала процедуру заочного засудження пана Плотницького, і йдеться про кримінальне провадження, яке стосується викрадення Надії Савченко і незаконного вивезення її в РФ. Саме в рамках кримінального провадження, яке здійснюється нашими слідчими, ми оголошуємо про підозру Плотницькому в незаконному позбавленні волі, у незаконному переправленні через державний кордон, і також він підозрюється в скоєнні терористичного акту", – заявив Ткачук.

Читайте також: Суд дозволив СБУ почати заочне розслідування проти ватажка «ЛНР» Плотницького

За його словами, дане кримінальне провадження стосується лише справи Савченко.

"Ми в цьому конкретному епізоді розглядаємо тільки ті обставини, які стосуються викрадення Савченко та вивезення її до Росії. Всі інші злочинні діяння, в тому числі державна зрада і терористичні якісь дії, в рамках саме цього виробництва слідчими не розглядалися", – резюмував Ткачук.

Нагадаємо, 18 листопада Донецький міський суд Ростовської області (Росія) в закритому режимі допитав Плотницького у справі Савченко.