СБУ прийшла з обшуками у Львівську міськраду

12 Липня 2017, 16:13

Працівники Служби безпеки України проводять обшуки в структурних підрозділах Львівської міської ради. Про це повідомили в прес-службі міськради.

Згідно з повідомленням, у департаменті економічного розвитку обшуки вже закінчені, а в управлінні комунальної власності все ще тривають.

У прес-службі уточнили, що обшуки проводяться в рамках розслідування виведення з комунальної власності понад 20 об'єктів нерухомого майна вартістю в десятки мільйонів гривень.

Тим часом місцеві ЗМІ, посилаючись на ухвалу суду, повідомляють, що обшуки у департаменті економічного розвитку відбувалися через масштабну аферу з комунальною нерухомістю Львова.

Так, в ухвалі Галицького райсуду Львова сказано, що "проведення обшуку зумовлене необхідністю виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей, предметів та оригіналів усіх документів щодо об’єктів нерухомого майна у м. Львові, які незаконним шляхом вибули із комунальної власності територіальної громади Львова".

В ухвалі наведено список адрес приміщень, які вивели з комунальної власності у приватну за допомогою шахрайської схеми.

Як повідомлялося, на початку червня поточного року прокуратура Львівської області відкрила кримінальне провадження проти посадових осіб управління комунального майна в зв'язку з неналежним виконанням посадових обов'язків в результаті виведення з комунальної власності зазначеної нерухомості.