СБУ повідомила про підозру колишньому «регіоналу»

29 Грудня 2020, 15:00

Служба безпеки України оголосила заочну підозру колишньому депутату Верховної Ради від «Партії регіонів». Про це йдеться на сайті СБУ у вівторок, 29 грудня.

 

В СБУ не називають імені ексдепутата. Зазначається, що з початку російської агресії він підтримував спробу анексії Криму та окупаційні дії Росії на Донбасі. У січні 2015 року виїхав до РФ, де перебуває донині.

 

«Співробітники спецслужби з’ясували, що спільник терористів продовжує брати активну участь в інформаційній війні проти України та просуває російські інтереси на півдні України, зокрема на Херсонщині. Він також періодично відвідує тимчасово окуповані райони Донбасу та АР Крим», – повідомили в СБУ.

 

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 109, ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 332-1 ККУ. Мова йде про участь у створенні терористичної організації та дії, спрямовані на повалення конституційного ладу.

 

«Слідчі СБУ продовжують досудове розслідування. Тривають слідчі (розшукові) дії, спрямовані на затримання підозрюваного та притягнення до кримінальної відповідальності», – йдеться в повідомленні.