СБУ повідомила про підозру гендиректору підприємства з ОРЛО у фінансуванні окупаційної адміністрації

22 Вересня 2020, 13:41

Служба безпеки заочно повідомила про підозру та оголосила в розшук гендиректора промислового підприємства з Луганщини. Його підозрюють у масштабній сплаті «податків» на користь окупаційної адміністрації та незаконних збройних формувань. Про це повідомляється на сайті СБУ у вівторок, 22 вересня.

 

Після російської збройної агресії у 2014 році державне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні промислових комплектуючих, захопили та «націоналізували» сепаратисти. У 2015 році завод поновив виробничу діяльність і був зареєстрований у фейкових податкових органах терористів. Встановлено, що протягом 6 років підприємство через фірми-прокладки поставляє свою продукцію до РФ та низки європейських країн, а рух коштів відбувається через так званий «держбанк ЛНР».

 

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) ККУ.

 

На майно фігуранта, яке знаходиться на контрольованій урядом території, накладено арешт.

 

Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру у державній зраді голові правління луганського заводу, який займався організацією нелегальних поставок продукції для потреб військово-промислового комплексу Росії.