СБУ перевіряє заяви колишньої співробітниці “Інтера” Столярової

31 Серпня 2016, 19:23

Служба безпеки України проводить дослідження виступів і коментарів колишнього продюсера підсумкової програми новин «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Марії Столярової, за якими будуть прийняті процесуальні рішення. Про це у Facebook повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, на своїй сторінці в соцмережі Facebook в середу у відповідь на заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Інформуємо, що наведені обставини для СБУ, не є новиною. Так протягом 2016 року, в рамках кримінального провадження, досліджуються діяння громадянки «С» як на території непідконтрольною українській державі, так і на решті території України. Наразі здійснюється лінгвістично- психологічне дослідження телевізійних сюжетів, відеоматеріалів та інших джерел інформації з її виступами і коментарями», – написала вона.

Вона зазначила, що «за наявності достатніх даних щодо обґрунтованої підозри громадянки «С» органом досудового розслідування СБУ будуть прийняті відповідні процесуальні рішення».

Як повідомлялося, 31 серпня 2016 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зажадав від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Служби безпеки України відреагувати на факти, на його думку, антидержавної позиції телеканалу «Інтер». Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звинуватив телеканал "Інтер" у поширенні російської пропаганди.

Нагадаємо, колишнього редактора телеканалу "Інтер" та громадянку РФ Марію Столярову депортували з України, коли в інтернеті поширили сюжет «Інтера» про вшанування пам'яті Небесної сотні, під час якого з'являється звуковий супровід Столярової з нецензурним висловлюванням.