СБУ перекрила канал контрабанди м’яса до Росії

15 Листопада 2014, 17:05

Служба безпеки України перекрила канал контрабандного постачання європейської м’ясної продукції до Російської Федерації транзитом через територію, контрольовану терористами. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"На одному з холодокомбінатів Києва зловмисники організували перевалочний пункт, де на м’ясопродукти європейського виробництва наносилося маркування українського виробника. Після цього вантаж із фальшивими документами направлявся в райони Луганської і Донецької областей. Звідти, через контрольовану терористами територію, контрабандний товар надходив до Російської Федерації", – зазначили у відомстві.

Правоохоронці на території Харківської та Луганської областей затримали завантажені відповідною м’ясною продукцією автомобілі, що прямували до Росії. У Києві тим часом виявили та опечатали чотири складські приміщення, де зберігались імпортні м’ясопродукти без маркування.

Крім того, у ділків вилучили документи, готівку, комп’ютерну техніку, а також "чорну бухгалтерію", де вказані суми коштів, виплачених посадовим особам державних контролюючих органів за сприяння в реалізації протиправних оборудок.

Нагадаємо, з початку серпня Росія повністю заборонила постачання яловичини, свинини, м'яса птиці, риби, овочів, фруктів, молочної продукції з країн, які ввели проти неї санкції. Заборона вдарила по пересічних росіянах зростанням цін і зниженням якості, але сильно не вплинула на європейських виробників.

За агресію проти України санкції проти Росії ввели країни Євросоюзу, США, Канада, Японія, Швейцарія, Австралія та інші.