СБУ оприлюднила відео зізнання бойовика, який охороняв штаб “ДНР”

10 Жовтня 2015, 19:19

Служба безпеки України опублікувала відео зізнання терориста, який добровільно відмовився від участі в бойових діях на боці бойовиків. Про це інформує прес-центр СБУ.

Згідно з повідомленням, черговий бойовик незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР" приєднався до своєї родини у Донецькій області. Влітку минулого року він зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах терористів та охороняв штаб "ДНР". Згодом, розчарувавшись в "ідеалах" терористів, добровільно покинув ряди сепаратистів.

Читайте також: Добровільна здача в український полон: бойовики втікають від фізичних розправ, фінансових та ідейних переслідувань

Колишній бойовик, у рамках започаткованої СБУ програми, добровільно звернувся з відповідною заявою про свою участь у незаконних збройних формуваннях т.зв. "ДНР". Він зізнався у скоєному злочині та погодився надавати будь-яку допомогу слідству. У подальшому це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 14 вересня на територію підконтрольну українській владі повернувся представник незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР». 

Як повідомлялося, екс-бойовик підрозділу «Восток ДНР» добровільно здався міліції.