СБУ оголосила про підозру в підготовці теракту на Львівщині чотирьом затриманим

9 Серпня 2016, 21:05

Служба безпеки оголосила про підозру в підготовці теракту чотирьом особам, затриманим напередодні у Львівській області. Про це повідомив начальник УСБУ у Львівській області Віктор Андрейчук на брифінгу у вівторок у Львові.

"Чотирьом затриманим оголошено про підозру в підготовці теракту, обшуки провели у шести осіб, які проходять у справі" – сказав він.

За словами Андрейчука, зброю і боєприпаси, вилучені в затриманих, передадуть українським військовим у зону АТО.

Коментуючи заяву лідера ОУН про затримання в рамках цієї справи трох членів організації, Андрейчук сказав, що "СБУ є аполітичною установою, дотримується таємниці слідства і не розголошує даних про партійну приналежність затриманих".

Також він розповів, що у одного із затриманих знайшли методичку, в якій детально описаний механізм створення осередку організації, головною метою якої є повалення влади, в тому числі і за допомогою зброї.

"У цій справі є ще багато цікавого, але я поки не можу ці дані озвучити в зв'язку з таємницею слідства", – сказав Андрейчук.

Як повідомлялося, СБУ затримала у Львівській області п'ятьох осіб за підозрою в підготовці терактів на залізниці. Після цього провідник Добровольчого руху ОУН Микола Коханівський заявив, що затриманими є добровольці батальйону ОУН та активісти Добровольчого руху ОУН, а звинувачення з боку СБУ – безпідставні.