СБУ обшукала у Києві офіс російського телеканалу

1 Вересня 2016, 14:36

Служба безпеки України кілька днів тому у Києві провела обшуки в українському представництві російського телеканалу НТВ+. Про це в Харкові сказав голова Служби безпеки України Василь Грицак.

За його словами, обшуки провели у зв'язку з тим, що у представництві продавали пристрої для транслювання на території України програм телеканалу.

Голова СБУ підкреслив, що Україні необхідно розробити програму із захисту українського інформаційного простору.

«Нам потрібні не тільки фінанси, нам потрібна, мабуть, програма з захисту українського інформаційного простору. Це стосується насамперед мас-медіа, це стосується кіберпростору, оскільки проти нас працює ціла армія російський «ботів», спецпідрозділи ФСБ і багато інших»,  – сказав Грицак.

Водночас він зауважив, що питання захисту українського інформаційного простору стосується не тільки СБУ, але й Нацполіції і Нацради з телерадіомовлення.

Нагадаємо, про обшуки у компаніях, які транслюють заборонені російські телеканали, СБУ повідомляла напередодні. Йшлося, зокрема, про «Россия 24», «НТВ-Мир» та інші.

Зазначимо, більшість російських телеканалів були заборонені ще в 2014 році під час активної фази агресії РФ проти України.