СБУ намагалося допитати Тимошенко у СІЗО

13 Жовтня 2011, 14:50

«Вчора пізно ввечері працівники СБУ здійснили спробу незаконно, у відсутності адвокатів, допитати Юлію Тимошенко у слідчому ізоляторі», – йдеться у повідомленні.

У партії також відзначають, що СБУ намагається реанімувати справу 15-річної давнини щодо ЄЕСУ. «Справу, яку було визнано фальшивою та закрито судами ще багато років тому», – наголошують у «Батьківщині».

«Це означає, що, усвідомлюючи необхідність під тиском світової та української громадськості закрити ганебну газову справу, що зганьбила Україну на весь світ, Янукович не збирається припиняти переслідування лідера опозиції. На його замовлення фабрикуватимуться нові, ще більш абсурдні справи проти Юлії Тимошенко, інших опозиціонерів, всіх інакомислячих, хто має сміливість демонструвати свою незгоду з диктатурою», – заявляють у партії.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, сьогодні слідчі СБУ мають намір оголосити про те, що екс-прем’єр-міністру, лідеру ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко пред’явлено звинувачення в рамках нової кримінальної справи.

За інформацією ЗМІ, Тимошенко буде пред'явлено звинувачення за статтею 191 Кримінального кодексу – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Санкції статті передбачають до 12 років позбавлення волі.

За даними джерел ZN.UA в СБУ, мова йде про події 1999-2000 років, коли Тимошенко займала посаду віце-прем'єр-міністра в уряді Віктора Ющенка.