СБУ надасть докази російського сліду у справі замаху на Бабченка

22 Серпня 2018, 17:34
Глава Служби безпеки Василь Грицак заявив, що в судових засіданнях у справі щодо замаху на вбивство журналіста Аркадія Бабченка, будуть надані докази російського сліду в цьому злочині. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" у середу, 22 серпня.
 

"Так звана "справа Бабченка" вже знаходиться в суді, Герман (підозрюваний в організації спроби вбивства Бабченка Борис Герман – ред) дійсно підписав угоду зі слідством, встановлена ​​вина та інших осіб, причетних до цього злочину", – сказав глава СБУ.

 

Він висловив упевненість, що найближчим часом відбудуться судові слухання.

 

Грицак зазначив, що слідчі Служби безпеки продовжують пошук всіх причетних саме до замовлення цього злочину.

 

"Як ми і обіцяли, російський слід, російські гроші, все в цій справі буде, і, я думаю, що ви будете мати можливість переконатися в цьому під час слухання справи в суді", – заявив він.

 

 

Нагадаємо, 6 серпня Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою Борису Герману, підозрюваному в організації замаху на російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

 

Увечері 30 травня стало відомо, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, яке нібито сталося увечері 29 травня у Києві, інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко. Організатор замаху затриманий. Голова СБУ Василь Грицак повідомив, що замовник  планував усунути 30 осіб на території України.

 

Голова СБУ Василь Грицак повідомив, що виконавець "вбивства" російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка мав нелегально придбати зброю для закладення "баз" в центральній частині України.