СБУ: на блокпості у Маріуполі підірвали майже півтонни боєприпасів

3 Листопада 2014, 13:34

Служба безпеки України розкрила обставини подій, внаслідок яких у неділю у Маріуполі загинули двоє українських військових. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

«Службою Безпеки України оперативно розкрито вчорашній терористичний акт у Маріуполі, який забрав життя наших військовослужбовців! Встановлені організатори і виконавці цього злочину. Ближчим часом СБУ вийде з ширшою інформацією з цього приводу», – повідомив Лубківський.

Водночас, як повідомляє ZN.ua з посиланням на телеканал 112, Лубківський заявив, що автомобіль, який вибухнув на блокпосту, був завантажений мінометними боєприпасами вагою 450 кг.

За його інформацією, транспортний засіб було підірвано дистанційно з використанням телефонного зв'язку.

Також він повідомив про те, що у СБУ є інформація щодо виконавців і тих, хто готував теракт.

"До теракту причетний бойовик з позивним "Гюрза", Бабарикін Захар Олександрович, заступник командира підрозділу бойовиків армії "ДНР", – заявив Лубківський.

За його словами, теракт готувався і був здійснений під керівництвом командира підрозділу Вадима Савенко, його позивні "Сват" або "Сова", і участю командира одного з підрозділів, позивний "Чехов".

Нагадаємо, , 2 листопада о 07:28 біля блок-поста, розташованого по вул. Таганрозькій у Маріуполі, під час огляду цивільного автомобіля стався вибух.

Згодом в РНБО повідомили, що внаслідок теракту загинули двоє українських військових.