СБУ ініціювала перевірку в Генпрокуратурі через конфлікт із НАБУ

15 Вересня 2016, 15:37

Служба безпеки України проводить розслідування інциденту між Генеральною прокуратурою України і Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) і ініціює проведення службової перевірки дій співробітників органів ГПУ 12 серпня, коли стався конфлікт. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"13 вересня ц.р. СБУ відповідно до "Інструкції про порядок проведення службових розслідувань та службових перевірок в органах прокуратури" ініціювала перед Генеральним прокурором України проведення службової перевірки дій співробітників органів прокуратури, які мали місце 12 серпня, і їх відсторонення від виконання службових обов'язків", – повідомляє прес-центр СБУ в четвер.

У відомстві зазначають, що відповідно до процесуального рішенням генерального прокурора Юрія Луценка досудове розслідування за фактом інциденту здійснюється слідчими СБУ.

Як повідомлялося, 12 серпня у Києві стався конфлікт між працівниками Національного антикорупційного бюро та співробітниками ГПУ. НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно працівників Генпрокуратури, які викрали і утримували працівників бюро. Згодом оприлюднили відео фрагментів свідчень працівників НАБУ, яких 12 серпня затримали співробітники Генпрокуратури і без складання протоколів утримували протягом 11-ти годин.

16 серпня правоохоронці прийшли з обшуками в Держприкордонслужбу Прикордонників Чопського загону запідозрили в незаконному вирубуванні та вивезенні з України дерев цінних порід на 19 млн грн. У результаті чотирьох офіцерів ДПСУ заарештували із можливістю внесення застави. Держприкордонслужба звинуватила військову прокуратуру в спробах дискредитації.