СБУ допитала Савченко як свідка у справі про посягання на територіальну цілісність України

25 Жовтня 2016, 12:21

СБУ після заяв депутата від «Батьківщини» Надії Савченко про неофіційний візит на окуповані території Донбасу допитала її в якості свідка в рамках кримінального провадження про посягання на територіальну цілісність України і створення терористичних організацій. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит ZN.UA.

«Слідчими СБУ здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканність України і створення терористичних організацій», – сказано у відповіді СБУ.

У той самий час в спецслужбі не відповіли на питання, що саме повідомила Савченко під час допитів, посилаючись на таємницю слідства.

Крім того, ZN.UA не отримало відповіді на питання, чи відстежує СБУ ймовірні зв'язки Савченко з Віктором Медведчуком.

Нагадаємо, народний депутат України Надія Савченко у виступі в сесійній залі ПАРЄ заявила, що нещодавно відвідала окуповані території та спілкувалася з бойовиками. 

Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що Савченко офіційно не перетинала пункти пропуску на окуповані території Донбасу, перетнути їй лінію розмежування могли допомогти бойовики. За його словами, за нелегальне проникнення на окуповану територію і спілкування з бойовиками Надії Савченко не загрожує кримінальна відповідальність, тільки політична.