СБУ буде моніторити контент телеканалів, які перейшли в управління Портнова

1 Вересня 2018, 18:40

Служба безпеки України  має намір відстежувати вміст українських телеканалів, які перейшли в управління колишнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова. Про це сьогодні журналістам повідомив голова СБУ Василь Грицак.

 

Також він зазначив, що на підставі наявності порушень СБУ будуть відкриватися кримінальні справи.

 

"Ми не бачили документів, що підтверджують, що управління NewsOne та іншого каналу взяв на себе пан Портнов. Так, ми чули його заяву, що він підписав відповідні документи… Напевно, легко спрогнозувати, на чиї жорна будуть лити воду ті канали, які буде курувати в перспективі пан Портнов. Я слабо вірю в те, що, сидячи на території РФ, він буде агітувати за відновлення українських кордонів, за відновлення державного суверенітету, за відновлення контролю над Кримом, за те, щоб навести порядок на Донбасі, і щоб він став українським… Ми не можемо говорити зараз, що хтось скоїв злочин. Якщо будуть ознаки вчинення злочину, вони будуть документуватися і кваліфікуватися відповідним чином і тоді будуть прийматися рішення про внесення чи не внесення до ЄРДР", – сказав Грицак.

 

Нагадаємо, у середу, 29 серпня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні винесла телеканалу Newsone санкцію у вигляді попередження.