Савченко заявила, що чотири партії пропонували їй разом іти на вибори

22 Червня 2016, 15:44

Чотири партії пропонували долучитися до списків для участі у виборах нардепів Верховної Ради Надії Савченко. Про це заявила вона сама в інтерв’ю «Deutsche Welle».

«Я вибирала. Пропозиції були, здається, від чотирьох партій», – сказала Савченко, однак не уточнила назв цих політсил, оскільки це «некоректно».

«Я просто справді сміялася з того всього, тому що мені видавалось смішним та сюрреалістичним йти в політику, коли людина сидить у тюрмі й не знає, чи буде вона жити завтра. Я з усього цього посміялася, але врешті-решт погодилась. Чи то жіноча солідарність, чи тому що люди, які захопили мене в полон, більше всього не любили саме цю партію», – уточнила Савченко, чому вибір зупинився саме на «Батьківщині».

Також Савченко відповіла на питання про ставлення до лідера своєї політсили Юлії Тимошенко.

«У жодного політика немає хорошої репутації у нас в Україні, не пам’ятаю такого. Знаєте, кажуть, немає ворогів лише в того, хто нічого не робить. Тобто, залишатися хорошим – це однозначно нічого не робити. Думаю, що людині не уникнути помилок, якщо вона щось робитиме», – сказала нардеп.

На питання щодо обвинувачень у корупції Юлії Тимошенко Савченко сказала: «Так само не пам’ятаю, щоб у нас хтось при владі був не корупціонер».

«Швидше за все (у нас – Ред.) просто робочі відносини. Тобто, ми не подруги, ми не сидимо не п’ємо там каву разом, не пліткуємо про щось. Ми зустрічаємось на роботі, спілкуємось лише по справі», – розповіла Савченко про стосунки з лідером «Батьківщини».

Як повідомлялося, раніше Савченко заявила про готовність до прямих переговорів з лідерами терористів «ЛНР» і «ДНР» Плотницьким та Захарченком. Вона пояснила, що готова особисто говорити з лідерами бойовиків про питання важливі для України.