САП внесла подання про зняття недоторканності ще з одного нардепа

11 Липня 2017, 16:31

Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла генеральному прокуророві Юрію Луценку подання про зняття недоторканності з народного депутата "Народного фронту" Дениса Дзензерського. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький у Facebook.

"Вніс Генеральному прокуророві для погодження подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дзензерського Д.В. за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України", – розповів Холодницький.

Читайте також: Знімати не можна залишити. Хто з нардепів позбувся недоторканності й хто може приєднатися до цього списку

Нагадаємо, у вівторок, 11 липня, Верховна Рада розпочала розгляд подань про зняття депутатської недоторканності та притягнення до відповідальності п’ятьох нардепів. Йдеться про розгляд подань на Борислава РозенблатаМаксима ПоляковаАндрія ЛозовогоОлеся Довгого та Євгена Дейдея. щодо яких є рішення регламентного комітету.

Крім того, регламентний комітет Верховної Ради України в середу, 12 липня, планував розглянути подання генерального прокурора України Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна.