САП проситиме для Юрченка арешту із заставою 6,5 мільйона гривень

17 Вересня 2020, 17:16

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури клопотатимуть у Вищому антикорупційному суді про обрання народному депутату Олександру Юрченку запобіжного заходу у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 6,5 млн грн. Про це у четвер, 17 вересня, інформує пресслужба відомства.

 

"Антикорупційні органи проситимуть суд взяти народного депутата під варту з можливістю внесення застави у розмірі 6,5 млн гривень", – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що прокурори САП та детективи НАБУ після вручення підозри депутату допитали його в якості підозрюваного та вручили клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

 

Нагадаємо, НАБУ опублікувало відеоматеріали стосовно передачі частини хабаря народному депутату Юрченку і закликало генпрокурора погодити йому підозру. Крім того, помічнику Юрченка Івану Фіщенку повідомили про підозру в пособництві в отриманні депутатом хабаря в розмірі 13 тис. доларів.

 

17 вересня стало відомо, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру Юрченку. Офіс президента України заявив, що з політичної й моральної точок зору Юрченко втратив етичні підстави бути депутатом Верховної Ради. Цього ж дня Юрченка виключили з фракції "Слуга народу".