САП передала в суд обвинувачення щодо екс-прокурора Суса – ЗМІ

25 Травня 2018, 19:48

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду матеріали обвинувачення щодо колишнього слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Дмитра Суса, якого підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та в декларуванні недостовірних даних. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомляє Insider з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

 

"Підготовче засідання суду має бути призначено найближчим часом", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 16 березня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про завершення досудового розслідування стосовно заступника керівника департаменту Генпрокуратури з особливо важливих справ у сфері економіки, якого підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та в декларуванні недостовірних даних. 

 

Нагадаємо, Дмитра Суса підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч.3 ст.191, ч.4 ст.191 Кримінального кодексу); а також декларуванні недостовірних даних (ст. 366-1 Кримінального кодексу). 25 липня його затримали в аеропорту "Бориспіль", і з 27 липня помістили під домашній арешт на два місяці.

 

Сус не працює в органах прокуратури з квітня 2017 року, коли його звільнили за систематичне порушення законів "Про запобігання корупції", "Про прокуратуру", правил прокурорської етики та дії, що ганьблять звання прокурора.