САП оголосила конкурсний набір 22 прокурорів

22 Серпня 2016, 21:31

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила відкритий конкурсний набір на вакансії 22 прокурорів. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні розпочався прийом документів для участі у відкритому конкурсі на заміщення 22 вакантних посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури”, – зазначив Холодницький.

Він наголосив, що останні зміни до Закону України "Про прокуратуру" відкривають двері САП "для усіх небайдужих юристів", адже зараз вимоги до прокурорів САП не передбачають обов’язкового стажу роботи на посаді прокурора.

"Ми чекаємо усіх, хто хоче реально долучитися до подолання корупції в нашій державі, має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше п’яти років та володіє державною мовою", – підкреслив він.

Холодницький пообіцяв "надсерйозні кримінальні провадження, працю без вихідних, відпустки у жовтні-грудні в кращому разі, щоденні випробування на міцність та викриття корупціонерів з вищих ешелонів влади".

За його словами, прийом документів здійснюється в приміщенні Національної академії прокуратури України робочою групою впродовж 14 днів з 22 серпня по 5 вересня.

Нагадаємо,незодавно НАБУ та САП відзвітували про результати роботи за півроку.