Санкції проти російського агресора та нові можливості для України: розмова про єдність і демократичне лідерство Заходу

18 Червня 2020, 10:46

 

8 червня 2020 року співголови двопартійної Групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів закликали уряд США застосувати санкції проти російських компаній, які наважаться продовжити будівництво сумнозвісного магістрального газопроводу Північний потік-2.

11 червня Північноатлантична Рада, керівний орган НАТО, прийняла рішення про надання Україні нового статусу партнера з розширеними можливостями, що свідчить про появу нової якості наших відносин на шляху до повноправного членства України в Альянсі.

·      Нові санкції Заходу проти Росії.

·      Нові можливості НАТО для України.

·      Як зупинити російську енергетичну окупацію в Європі?

·      Що означає новий статус України у партнерстві з НАТО?

·      Як зміцнювати єдність Заходу і обороняти Україну?

Ці питання обговорять авторитетні гості нашого Форуму.

 

– Марсі Каптур, видатний американський політик, член Конгресу Сполучених Штатів, член Демократичної партії і співголова Групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів.

– Д-р Майкл Карпентер, виконавчий директор Пенн-Байден Центру з дипломатії та глобальної взаємодії, колишній заступник помічника Міністра оборони і зовнішньополітичний радник Віце-президента США Джо Байдена.

– Посол Александр Вершбоу, відомий американський дипломат, відзначений найвищою нагородою Державного департаменту США, колишній посол при НАТО у 1997-2001 роках і в Росії у 2001-2005 роках і колишній заступник Генерального секретаря НАТО.

– Арсеній Яценюк, Голова Київського Безпекового форуму і Прем’єр-міністр України у 2014-16 роках.

– Данило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України у 2014 році і член Наглядової ради фонду «Відкрий Україну».

 

Трансляція на ресурсах:

YouTube Фонду «Відкрий Україну»: https://youtu.be/ZXCjENFuX00;

Facebook Арсенія Яценюка: https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/;

Facebook КБФ: https://www.facebook.com/ksfopenukraine/;

Сайті Фонду «Відкрий Україну»: https://openukraine.org/ua;

Сайті КБФ: https://ksf.openukraine.org/ua.

 

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з обговорення проблем миру і безпеки. Заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.