Санкції проти РФ. Велика Британія готує аналог “акту Маґнітського” — ЗМІ

11 Березня 2018, 15:21

У Великій Британії обговорюють введення санкцій проти громадян Росії, підозрюваних у корупції та зловживаннях у сфері прав людини. Про це повідомляє Sky News.

 

Представники консерваторів розповіли, що зараз зі старшими міністрами британського уряду ведуться консультації про внесення британського версії так званого "акту Маґнітського" у закон про санкції, який зараз проходить через парламент.

 

"Акт Магнітського" був схвалений у США в 2012 року. Він спрямований на покарання російських чиновників, причетних до смерті адвоката Сєргєя Маґнітського, який розслідував корупцію серед посадовців.

 

Обговорення можливого схвалення "акту Маґнітського " в Британії розпочалося ще до спроби вбивства колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії. Утім, вважається, що справа Скріпаля зробить внесення "акту Маґнітського" до закону більш вірогідним.

 

Видання The Telegraph повідомляє, що глава МЗС Борис Джонсон і міністр внутрішніх справ Великої Британії Ембер Радд уже домовилися, що Лондон запропонує свою версію "акту Маґнітського ". Зокрема, готуються обмеження, що передбачають невидачу віз і замороження активів.

 

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив про можливі санкції проти Росії, якщо буде доведено, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля стоїть Кремль.

 

Також голова міжнародного комітету палати громад Великої Британії Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.