Самогубство Волошина. У Миколаєві активісти прорвали перший кордон силовиків біля ОДА

29 Березня 2018, 12:03

У Миколаєві 29 березня близько 50 активістів намагаються прорватися до будівлі Миколаївської облдержадміністрації через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Про це повідомляє УНІАН.

 

Зазначається, що пікетувальники прорвали перший кордон силовиків при вході до будівлі.

 

У свою чергу, активісти наразі намагаються прорватися до сесійної зали, щоб переконати депутатів ухвалити рішення про недовіру голові ОДА Олексію Савченку. Однак місцева поліція їх не пропускає. 

 

Наголошується, що будівлю охороняють близько двох сотень поліцейських, які в п’ять рядів перекрили вхід до облдержадміністрації.

 

Нагадаємо, 25 березня під Миколаївською облдержадміністрацією зібралося кілька десятків активістів, які вимагали відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Учасники акції збирали  підписи за його відставку і заявили, що вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку. 

 

Як повідомлялося, 20 березня Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина. Серед яких самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

18 березня у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області Владислав Волошин.

 

У поліції розповіли, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.