Самогубство Волошина. Миколаївська облрада відклала питання відсторонення Савченка

29 Березня 2018, 16:37

Депутати Миколаївської обласної ради в четвер, 29 березня, проголосували за проведення в квітні позачергової сесії, на якій планується заслухати звіт глави ОДА Олексія Савченка, після чого може бути ухвалене рішення про оголошення йому недовіри. Про це повідомляє УНІАН.

 

За даними місцевого видання "НикВести", усього проголосувало 34 депутати із 40 присутніх.

 

Нагадаємо, 29 березня у Миколаєві  близько 50 активістів намагалися прорватися до будівлі Миколаївської облдержадміністрації через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина.  Активісти хочуть переконати депутатів ухвалити рішення про недовіру голові ОДА Олексію Савченку. Згодом правоохоронці вирішили пропустити близько 20 активістів, які намагалися прорватися до сесійної зали Миколаївської обласної ради.

 

25 березня під Миколаївською облдержадміністрацією зібралося кілька десятків активістів, які вимагали відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Учасники акції збирали  підписи за його відставку і заявили, що вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку. 

 

Як повідомлялося, 20 березня Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина. Серед яких самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

18 березня у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області Владислав Волошин.

 

У поліції розповіли, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.