Самогубство Волошина. Активісти прорвалися до сесійної зали Миколаївської ОДА

29 Березня 2018, 12:22

У Миколаєві правоохоронці вирішили пропустити близько 20 активістів, які намагалися прорватися до сесійної зали Миколаївської обласної ради через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Про це повідомляє УНІАН.

 

Зазначається, що глава облради Вікторія Москаленко дала змогу пікетувальникам  виступити з трибуни та оголосити власні вимоги.

 

 

Зокрема, активісти вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру голові ОДА Олексію Савченку та його заступникам, які можуть впливати на рішення щодо миколаївського аеропорту.

 

Крім того, начальник обласного управління Нацполіції Юрій Морозпід час виступу оголосив, що вже написав рапорт щодо можливості скерувати справу про загибель Волошина до Головного слідчого управління, чи до будь-якого слідчого управління в іншій області. 

 

Нагадаємо, 29 березня у Миколаєві  близько 50 активістів намагалися прорватися до будівлі Миколаївської облдержадміністрації через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина.  Активісти хочуть переконати депутатів ухвалити рішення про недовіру голові ОДА Олексію Савченку.

 

25 березня під Миколаївською облдержадміністрацією зібралося кілька десятків активістів, які вимагали відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Учасники акції збирали  підписи за його відставку і заявили, що вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку. 

 

Як повідомлялося, 20 березня Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина. Серед яких самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

18 березня у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області Владислав Волошин.

 

У поліції розповіли, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.