Сакварелідзе заявив про наступ на його команду та звільнення працівників

23 Березня 2016, 19:29

Двом працівникам Генеральної інспекції ГПУ сьогодні, 23 березня, вручили повідомлення про звільнення. Про це в Facebook повідомив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе.

«Широкомасштабний наступ на нашу команду, і мета Генпрокурора знести з поверхні землі Генінспекцію в прогресі. Сьогодні вже двом нашим працівникам вручили повідомлення про звільнення!», – повідомив Сакварелідзе.

Широкомасшабное наступление на нашу команду и цель Генпрокурора снести с поверхности земли Генинспекцию в прогрессе. Сегодня уже двум нашим сотрудникам вручили уведомления об увольнении!

Опубліковано Davit Sakvarelidze 23 березень 2016 р.

Нагадаємо, Генеральна інспекція була створена навесні 2015 року. Цей структурний підрозділ займається розслідуванням кримінальних проваджень щодо працівників прокуратури. Зокрема, з-поміж інших справ Генінспекція проводила всі процесуальні дії по затриманню так званих «діамантових» прокурорів.

Раніше також повідомлялося, що керівництво ГПУ 22 березня запропонувало начальникові управління спеціальних розслідувань у справах Майдану Сергієві Горбатюку залишити свою посаду і стати прокурором Львівської області.