Максимальне значення показника якості інформаційного наповнення мають 12 веб-сайтів, серед них – Державної архівної служби, Державної міграційної служби, Державної служби геології та надр, Державної служби фінансового моніторингу, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
Серед сайтів місцевих виконавчих органів найбільш якісними визнані веб-сторінки Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Миколаївської та Чернігівської обласних державних адміністрацій.
Експерти Держкомтелерадіо вважають, що інформаційна структура низки веб-сайтів не є повністю прозорою та не забезпечує на 100% простоту та зручність пошуку інформації. Зокрема, інформаційні матеріали розміщуються не в логічних розділах веб-сайтів. Крім того, не всі веб-сайти мають пошукову систему. Водночас на деяких веб-сайтах сервіс пошуку створено, але він не працює.
За результатами моніторингу також зазначено, що окремі органи виконавчої влади не вказують дату розміщення інформації, що не дозволяє визначити рівень її актуальності. При цьому значну частину інформаційних матеріалів розміщено не в html-форматі, а у вигляді файлів форматів doc, rtf, xls, pdf, rar, zip, accdb, що певною мірою ускладнює доступ до них та вимагає встановлення на робочі станції користувачів додаткового програмного забезпечення.
Департамент інформаційної політики Держкомтелерадіо з 15 жовтня по 15 грудня 2012 року проводив моніторинг веб-сайтів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Зокрема, до уваги експертів потрапили 76 веб-сайтів: 16 міністерств та 60 інших центральних органів виконавчої влади. Моніторинг здійснювався за 26 параметрами, кожний з яких відображає окремий вид інформації, обов’язковість розміщення якої на веб-сайтах встановлюється нормативно-правовими актами.
Робота ”Урядового порталу” та сайту президента України не оцінювалася.