Саакашвілі заявив, що наметове містечко під Радою йому не підпорядковується

29 Грудня 2017, 15:57

Представники наметового містечка під Верховною Радою України не підпорядковуються екс-президенту Грузії, лідеру партії "Рух нових сил" Міхеїлу Саакашвілі. Про це заявив сам Саакашвілі відповідаючи на питання журналістів про подальшу долю наметового містечка.

«Вони самі обрали своїх представників, я їх знаю. Але вони ніяк нам не підпорядковуються, вони незалежні від нас. Вони нам союзники, але вони приймають свої власні рішення і я не даю їм вказівок», — сказав Саакашвілі.

Саакашвілі додав, що народним депутатам Семену Семенченку і Єгору Соболєву самим треба вирішити, чи залишати намети під Радою.

«Я не знаю, що конкретно буде з наметовим містечком, тому що це потрібно вирішувати людям, які там», — зазначив політик.

Як повідомлялося, 6 грудня близько 6.00 ранку правоохоронці здійснили спробу штурму наметового містечка активістів, які підтримують екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в Маріїнському парку. Згодом у поліції повідомили, що під час штурму постраждало одинадцять правоохоронців та двоє цивільних осіб.